STOLARKA PCV

I PCV

  1. Therm Light 8000
  2. Therm Prestige 8600
  3. Wital LUX profil 5-komorowy o szerokości 70 mm
  4. VEKA SOFTLINE szerokość profila 82mm, 7 komorowy
II ALUMINIUM
1. okna
  • Aluminiowe okna w systemie AS 75 to 3-komorowe konstrukcje okienne. Okna te spełniają wymagania bezpieczeństwa, funkcjonalności, wodoszczelności, termiki i akustyki. . System zapewnia wykonanie okien o niestandardowych wymiarach i dużych gabarytach.
2.drzwi
  • System drzwi panelowych AS 75P jest wykonany z 3-komorowych termoizolowanych profili z naklejanym na całej powierzchni skrzydła dekoracyjnym panelem, który może być dowolnie frezowany, malowany i dopasowywany do pozostałych elementów stolarki.
3. okienno-drzwiowy do zabudowy wewnętrznej
  • System ACS 50 jest przeznaczony do produkcji witryn, okien i drzwi jedno i dwuskrzydłowych, również w opcji dymoszczelności. Charakteryzuje się wysokimi właściwościami akustycznymi i wytrzymałościowymi tworzonej zabudowy.
4.przesuwne
  • AS 178HS to nowej generacji system drzwi podnoszono-przesuwnych do budowy dużych ruchomych przeszkleń tarasowych z niskim i ciepłym progiem. Istnieje także możliwość uzyskania zabudowy bezprogowej. System wyróżniają bardzo wąskie profile i duże przeszklenia, co pozwala na doświetlenie wnętrz. Zastosowane okucia mogą służyć do automatycznego sterowania i otwierania skrzydeł (również przez smartfona).
  • Drzwi balkonowe  AS 75 z niskim i ciepłym progiem bez barier lub uchylnoprzesuwne (PSK) ze specjalnymi okuciami umożliwiającymi uchylanie i przesuwanie przestronnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły, zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania w Twoim domu

III Ślusarka przeciwpożarowa
https://alufire.com

 

IV moskitiery 
-okienna
-drzwiowa
-przesuwna

BAKAR - Opoczyńska fabryka okien i drzwi z PCV i AL.

agsdix-null

Drzymały 28
26-300 Opoczno

agsdix-null

fbakar@poczta.onet.pl

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone