O nas

Firma BAKAR Opoczyńska Fabryka Okien i Drzwi z PCV i AL. działa nieprzerwanie od 1993 roku. Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się handlem materiałami budowlanymi. Następne lata to stały wzrost udziału w rynku lokalnym i jednocześnie potrzeba wyodrębnienia oddziału firmy, która zajęła się produkcją stolarki okiennej.W 2002 roku zostaje utworzony oddział produkcyjny, który w obecnej chwili dostarcza nowoczesne okna z najlepszych profili do ponad 100 odbiorców w Polsce, Czechach i Słowacji.

Nasza fabryka zatrudnia ponad pięćdziesięciu pracowników, których kwalifikacje zawodowe są stale podnoszone poprzez szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą.

Przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, oraz korzystanie z bogatego doświadczenia naszych partnerów: VEKA, WINKHAUS osiągamy coroczny znaczny obrót, co kwalifikuje nas w gronie najlepszych Fabryk okiennych w Polsce.

Do produkcji wyrobów używamy wyłącznie materiałów wysokiej klasy, od dostawców sprawdzonych na rynku. Cały proces produkcji podlega ciągłej kontroli, każdy wyrób gotowy opuszczający linię produkcyjną jest oznakowany etykietą kontroli jakości. Swoim klientom oferujemy pełen zakres usług obejmujących profesjonalne doradztwo techniczne, bezpłatne pomiary otworów okiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport, a także sprzedaż ratalną.